ساخت سه پروژه جدید توسط خیر نیک اندیش سید محمد رضا تقوی در مجتمع آموزش عالی سراوان 

 

 

بسمه تعالی

به گزارش روابط عمومی مجتمع، تفاهم نامه ساخت سه پروژه دبیرستان پسرانه دانشگاه ، دبیرستان دخترانه دانشگاه و مرکز بهداشت و مشاوره دانشجویی روز سه شنبه 22 مرداد 98، میان خیر نیک اندیش سید محمد رضا تقوی، دکتر ریگی رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان، ملک زاده مدیرعامل مجمع خیرین حامی مجتمع آموزش عالی سراوان و ستاد خیرین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ساختمان مرکزی این مجتمع به امضاء رسید. 

 
منطبق بر این تفاهم نامه که با حضور رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان، مدیر عامل مجمع خیرین حامی مجتمع آموزش عالی سراوان و خیر گرانقدر جناب آقای سید محمد رضا تقوی منعقد شد، احداث سه پروژه دبیرستان پسرانه دانشگاه ، دبیرستان دخترانه دانشگاه و مرکز بهداشت و مشاوره دانشجویی با زیربنای 1030 مترمربع فضای آموزشی و بهداشتی بصورت مشارکتی با هزینه ای بالغ بر 26 میلیارد ریال که 13 میلیارد ریال آن توسط خیر گرانقدر سید محمد رضا تقوی، انجام می پذیرد. 
 
محمدرضا ریگی رئیس مجتمع آموزش عالی سراوان ضمن ابراز خرسندی گفت: احداث این پروژه ها از دغدغه های این مجتمع می باشد چون دبیرستانهای دخترانه و پسرانه از بدو تاسیس تاکنون در مکان های استیجاری قرار دارند؛ با ساخت این مدارس، دانش آموزان مستعد روستایی که تحت پوشش دبیرستان دانشگاه سراوان هستند، می توانند از این فضاهای علمی و استاندارد بهره مند شوند و دانشجویان با احداث مرکز بهداشت و مشاوره دانشجویی از خدمات بهداشتی و درمانی بهره ببرند.
 
وی افزود: مجتمع دبیرستان های دانشگاه سراوان، در دو واحد دخترانه و پسرانه حدود 500 نفر دانش آموز دختر و پسر را تحت پوشش قرار داده که پس از اتمام ساخت این مدارس، دانش آموزان مستعد دختر و پسر  سه شهرستان سراوان، سیب و سوران و مهرستان در آنجا مشغول به تحصیل خواهند شد.
 
در همین راستا در روز چهارشنبه مورخ ٢٣ مردادماه با حضور خیر نیک اندیش سید محمد رضا تقوی، ائمه جمعه، معتمدین، مسئولین، خیرین و نماینده شهرستان این سه پروژه در محل پردیس مجتمع آموزش عالی سراوان کلنگ زنی شد. 
 
لازم به ذکر است خیر نیک اندیش جناب آقای سید محمد رضا تقوی برای نخستین بار است که اقدام به ساخت سه پروژه دبیرستان های پسرانه و دخترانه دانشگاه و مرکز بهداشت و مشاوره دانشجویی در یکی از مراکز دانشگاهی استان سیستان و بلوچستان نموده و پیش بینی می شود این پروژه ها تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.
 
در پایان از تلاش ها و پیگیری های مجمع خیرین حامی مجتمع، حمایت ها و مساعدت های جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و همه عزیزانی که بنوعی در تحقق این کار خیر دخیل بودند تقدیر و تشکر بعمل می آید.

 

پنج شنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٨ ١١:٥٠ ٢١٤ 270


خروج