اخبار > همایش معاونان دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور در دانشگاه علامه طباطباییهمایش معاونان دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور در دانشگاه علامه طباطبایی 

بسمه تعالی

شصت و چهارمین همایش معاونان دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور با حضور دکتر منصورغلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و مسئولان ستادی و معاونان دانشگاه‌های سراسر کشور روز یکشنبه مورخ 10 شهریور ماه 1398 به مدت دو روز در دانشگاه علامه طباطبایی آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، در ابتدای این نشست دکتر مجتبی صدیقی، معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان و دکتر مطیعی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان به ارائه گزارش در‌خصوص مسائل این حوزه پرداختند.

در این گرد‌همایی دو روزه، دو کارگاه آموزشی تبیین شیوه نامه جدید انضباطی و آئین نامه و شیوه نامه جدید انتخاب دانشجوی نمونه برگزار ‌شد و سامانه سجاد و فرایندهای آن از قبیل کمیسیون موارد خاص، شورای انضباطی و دانشجوی نمونه مورد بررسی قرار ‌گرفت.

بررسی مسائل و آسیب‌های روانی، اجتماعی در دانشگاه‌ها (چالش‌ها و راه کارها) و بررسی طرح ایجاد رستوران‌های مکمل در دانشگاه‌ها از دیگر مواردی است که در این گردهمایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

لازم بذکر است آقای دکتر صالح مدیر دانشجویی نیز در این همایش حضور داشت.

 

دوشنبه ١١ شهريور ١٣٩٨ ١٢:٢٤ ٢٢٨ 220


خروج